top of page
Budova
Jednotka
Podlaží
Dispozice

Kvalitní zateplení a trojskla

Díky zateplení podlah, stěn, střechy a konstrukčních detailů se minimalizují úniky tepla. Okna s trojitým sklem navíc vedle tepelné izolace poskytují i vysokou zvukovou izolaci.

Rekuperační jednotka z odváděného vzduchu a odpadních vod 

Chytrý systém ohřevu vzduchu nebo vody pomocí tepelných výměníků. Získané teplo z šedých odpadních vod (pračka, myčka, sprcha) předehřeje studenou vodu o několik stupňů a vy ušetříte za energie a neopotřebováváte topnou jednotku.

Tepelné čerpadlo

Díky němu získáte až 5 x více tepelné energie a sníží se vám náklady až o 80 %. Pokud zvolíte tepelné čerpadlo s invertní funkcí, můžete s ním v létě chladit.

Podlahové topení / chlazení

Celoplošné vyhřívání vytváří v domě ideální pocitovou teplotu. Dobře zvolený a nastavený systém má minimální výkyvy a vy nepřeplácíte za energie. Navíc, pokud zvolíte tepelné čerpadlo s invertní funkcí, můžete s ním v létě chladit.

Fotovoltaika

S domácí elektrárnou získáte vlastní energii. Pokud systém rozšíříte o baterie, můžete ji využívat, i když slunce už nesvítí, anebo ji uložit do baterií elektromobilu díky Wallboxům.

Zásuvka na nabíjení Wallbox

Mějte svoji domácí dobíjející stanici. Nabíjejte pohodlně svůj elektromobil vlastní vyprodukovanou elektřinou. Přes noc nabijete, ráno odjedete s plně nabitou baterií.

prosinec 2023

Stavíme zdi v druhých podlažích

listopad 2023

zakládání stropů pro 2 NP.