top of page

Tvořte s námi budoucnost  Kutné Hory.

Společně vytvoříme moderní kutnohorskou čtvrť, která přinese nový impulz do celé lokality.  

Nebaví vás trávit svůj čas v kolonách? Pak oceníte blízkost hlavního vlakového nádraží. Vlaková zastávka Kutná Hora – hlavní nádraží, kterou zanedlouho čeká kompletní rekonstrukce, leží jen 5 minut chůze od projektu. Cesta vlakem do centra Prahy na Hlavní nádraží trvá jen 50 minut, do Kolína se dostanete za 9 minut a do Čáslavi jakbysmet. 

Pokud dáváte přednost dopravě autem, jistě oceníte podzemní parkoviště pod domem, do kterého pohodlně sjedete výtahem. Za 2 minuty jízdy jste na silnici č. 38 spojující Havlíčkův Brod s Kolínem a následně dálnicemi D1 a D11.

Součástí našeho návrhu v poslední etapě projektu je vybudování modulárního parkovacího domu typu P+R, biketoweru pro úschovu kol pro návštěvníky veřejného prostranství a samozřejmě pro všechny, kteří využijí individuální dopravu na vlak. 

Předpokládáme, že celá lokalita Moderního Malína se napojí bezpečným podchodem na vlakovou stanici Kutná Hora – hlavní nádraží. 

Výborná dostupnost

Součástí projektu je vybudování nové cyklostezky, která propojí historické centrum Kutné Hory se zámkem Kačina. V okolí je pak na 40 dalších cyklotras. Pro procházku se svými čtyřnohými mazlíčky využijete stezku vedoucí podél řeky Vrchlice. 

Cyklostezka a procházky

Sídlo společnosti

Vodičkova 710/31

110 00 Praha 1

IČ: 01626230

DIČ: CZ01626230

Najdete nás

Kancelář

Churchill Offices II

Italská 2584/69

120 00 Praha 2

Kontakt na prodejce

veronika@modernimalin.cz

+420 734 772 992

Dotazy k projektu

  • Instagram
  • Facebook

Právě v Malíně jsme navrhli místo, kde budete blaženě usínat. Kde si budete chtít nekonečně užívat ranní kávu s čerstvým pečivem z místní kavárny na terase svého bytu. Kde se budete těšit na každý příchod domů přes příjemná venkovní prostranství plná zeleně. Kde se budete chtít vybavit knížkami a houpací lenoškou pro posezení u okna velkého jako otevřená náruč. Kde se děti nebudou bát hrát si venku.

Lokalita pro skvělý život

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení?

Zavolejte nám: +420 734 772 992

Nebo nám zanechte svůj kontakt.

Skvělé místo
pro život

Klidná čtvrť
s velkoměstem v zádech

bottom of page